Geçiş Kontrol Çözümleri

Geçiş Kontrol Çözümleri

Personel kartlı geçiş sistemi ve otopark geçiş sistemi günümüzde sıklıkla kullanılan sistemler arasında yer almaktadır. Personel ve araç giriş çıkışlarının tespit edilmesi, kontrol edilmesi açısından etkili bir yöntem olarak kartlı ve/veya kartsız geçiş sistemleri kolayca kurulum sağlanarak çalıştırılmaktadır.


Kartlı geçiş sistemleri personel devam takibi yapmak amacıyla kullanılmaya başlayan sonrasında güvenlik sistemleri içerisine entegre edilen bir tür sistemdir. Biyometrik güvenlik sistemleri kategorisinde yer alan personel kartlı geçiş sistemleri, kartlı giriş cihazları kullanılarak personelin giriş ve çıkış kontrolünün sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır.


İşyeri, hastane, okul, kamu binaları, yurt vb. alanlarda sıklıkla kullanımı tercih edilen personel geçiş sistemleri genel olarak kartlı geçiş sistemi, parmak izi tanıma sistemleri ve yüz tanıma sistemlerinden oluşmaktadır. Söz konusu bu üç cihaz günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışların kontrol edilmesi güvenliğe zarar verici izinsiz girişlerin yaşanmasının da önüne geçmektedir. Dolayısıyla kartlı giriş sistemleri ve diğer giriş sistemleri elektronik güvenlik sistemleri arasında sıklıkla önerilen güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır.

Makul Fiyatlandırma
Makul Fiyatlandırma

En uygun fiyatlandırma ile en kaliteli şekilde hizmet sağlıyoruz.

En İyi Hizmet Kalitesi
En İyi Hizmet Kalitesi

Her zaman en iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Profesyonel Takım
Profesyonel Takım

Çalışanlarımız işlerinde son derece iyilerdir.

7/24
Destek
7/24
Deste

Her türlü sorunu çözmek için 7/24 hizmetinizdeyiz.

  • 24 saat içinde Ücretsiz Teklif
  • Aynı gün servis mevcuttur
  • Bilgi Almak İçin
    0 542 532 0 555