Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri işyerlerinde, villalarda, fabrikalarda ya da evlerde hırsızlık gibi durumlar söz konusu olduğu zaman kişileri uyaran ve haber veren güvenlik sistemlerine verilen isimdir. Evlerin ve işyerlerinin olmazsa olmaz sistemlerinden olan hırsız alarm sistemi her daim ihtiyaç duyulan temel sistemlerin başında gelmektedir.


Günümüzde hırsızlık, gasp ve soygun gibi durumlarda müdahale yapılmasını kolaylaştıran bu sistemler, gün geçtikçe teknolojinin de ilerlemesi sayesinde her geçen gün daha iyiye giderek kendini geliştiren uygulamalardır.


Kötü amaçlı eylemleri önlemek ya da caydırmak için kullanılan hırsız alarm sistemleri hırsızlığın yapılması anında alarmın devreye girmesini sağlayan sistemlerdir. Hırsızlık olaylarına karşı ev, işyeri ve fabrika gibi yerlerin olmazsa olmazı olan hırsız alarm sistemleri temel olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunlar kablolu ve kablosuz hırsız alarm sistemleridir. Uygulama yapılacak olan alana göre değişiklik gösteren bu sistemlerin kendi özelliklerine göre avantajları bulunmaktadır.


 • Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri
  Kablolu hırsız alarm sistemleri isminden de anlaşılacağı üzere bir elektrikçi tarafından uygulamasının yapılması gereken sistemlerdir. Güvenilir ve oldukça sağlam olan kablolu hırsız alarm sistemleri kablosuz olanlara nazaran daha az bakım gerektiren sistemlerdir.

  Her sistemin olduğu gibi kablosuz alarm sistemlerinin de eksi yönleri bulunmaktadır. Kablolu bir sistem olduğu için ve kabloların gizli olması gerektiği için profesyonel bir kurulum yapılması oldukça önemlidir. Bu durumda yapılacak olan işin maliyetini arttırmaktadır. Kablolu hırsız alarm sistemleri kontrol paneline bağlı olan elektronik sensörler üzerinde çalışmaktadır.

 • Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri
  Kablosuz hırsız alarm sistemleri, kablolu hırsız alarm sistemlerine göre kullanım kolaylığı sağlayan ve kurulumu daha kolay olan sistemlerdir. Bu hırsız alarm sistemleri genel olarak yeni kablolamanın yapılamadığı alanlarda yoğun olarak kullanılmaktadır.

  Tarihi bina ya da müze gibi korunması gereken önemli alanlar için kablosuz hırsız alarm sistemleri oldukça kullanışlı sistemlerdir. Bu sistemler radyo sinyalleri aracılığı ile bir kontrol paneline bağlı olarak pille çalışan sensörleri kullanarak çalışmaktadır. Kablosuz hırsız alarm sistemleri kurulumu oldukça kolaydır. DIY (Kendin Yap Sistemler) kurulumu yapmasını bilen kişiler tarafından kolaylıkla kurulabilmektedir. Bu sistemin dezavantajı ise bu sistemlerin sensör pillerinin belli aralıklar ile değiştirilmesi gerekmektedir.
Makul Fiyatlandırma
Makul Fiyatlandırma

En uygun fiyatlandırma ile en kaliteli şekilde hizmet sağlıyoruz.

En İyi Hizmet Kalitesi
En İyi Hizmet Kalitesi

Her zaman en iyi hizmet vermek için uğraşıyoruz.

Profesyonel Takım
Profesyonel Takım

Çalışanlarımız işlerinde son derece iyilerdir.

7/24
Destek
7/24
Deste

Her türlü sorunu çözmek için 7/24 hizmetinizdeyiz.

 • 24 saat içinde Ücretsiz Teklif
 • Aynı gün servis mevcuttur
 • Bilgi Almak İçin
  0 542 132 05 05