BİZ KİM MİYİZ?

2006 YILINDAN BU YANA SEKTÖRDE ÇALIŞAN FİRMAMIZIN. 3. KOLU OLAN ARSLAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÜZERİNE KURULMUS OLAN ŞİRKETİMİZ 2019 YILINDA FAALİYETİNE BAŞLAMIŞ OLUP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİERİMİZİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA KENDİSİNİ GELİŞTİRİP BUYUTMEYİ KENDİSİNE İLKE EDİNMİŞTİR.
FİRMAMIZIN KURUCUSU VE SAHİBİ OLAN SELÇUK AKBAL BU KONUDA "-SİZ İŞİNİZİ DOĞRU, DÜZGÜN VE OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ YAPIN PARA SİZİ GELİR BULUR." DEMİŞTİR. BİZ ÇALIŞANLARIDA BU SÖZÜ KENDİMİZE BİR İLKE EDİNİP. SAYIN BÜYÜĞÜMÜZ VE PATRONUMUZ SELÇUK AKBAL'IN HAKLILIĞINI GEÇTİĞİMİZ VE YAŞADIĞIMIZ YILLAR İÇİNDE GÖRMÜŞÜZDÜR.
TEMMUZ 2019'DAN BU YANA FAALİYET GÖSTEREN ARSLAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ FİRMAMİZDA DA SELÇUK BEYİN "-SİZ İŞİNİZİ DOĞRU, DÜZGÜN VE OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ YAPIN PARA SİZİ GELİR BULUR." SÖZÜ BİZLERE BU YOLDA ADETA BİR ATA SÖZÜ GİBİ UNUTMAYACAĞIMIZ PRENSİBİMİZ OLACAKTIR.
ARSLAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ OLARAK GENÇ VE ALANINDA UZMAN ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE SİZ DEĞERLİ MÜSTERİLERİMİZİN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUDA GEREK ARGE GEREKSE PROJELERLE SİZLERE KALİTELİ HİZMET VERMEK ARSLAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ AİLESİ OLARAK BİZLERE GURUR VERECEKTİR.
ARSLAN BİLİŞİM VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETİ SUNMAK BİZİM İLKEMİZ OLACAKTİR.
BİZİ TERCİH EDEN VE BİZİMLE ÇALIŞAN FİRMA VE MÜSTERİLERİMİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.